Nawracająca angina i nadmierna potliwość

Witam od paru ms mam problemy z angino co wyleczę to powraca niby już jestem zdrów ale czuje pieczenie w przegrodzie nosowej już mam dość antybiotyków i leczę się płukając gardło solo lub czosnkiem no i niewielkie ilości spirytusu i jeszcze dodam ze mam krzywo przegrodę nosowo i bardzo często spływa mi do gardła wydzielina chyba z zatok martwi mnie bardzo moje częste pocenie się po niewielkim wysiłku no i bardzo wysokie ciśnienie rano 140na 90 a po zmęczeniu nawet do 180 na 120 proszę o odp

Witam,
wskazana jest u Pana konsultacja laryngologa i internisty.
Skrzywiona przegroda nosa sprzyja nawracaniu infekcji. Niepokojące ma Pan ciśnienie krwi. Przed wizytą u lekarza proszę pomierzyć ciśnienie przez 7 dni i zapisać wartości 2xdziennie(rano po obudzeniu się i wieczorem po 1/2godzinnym odpoczynku).
Wymaga Pan diagnostyki.
Pozdrawiam, Kataryna Mudel