Nawracająca grzybica pochwy i uczucie łaskotania w pochwie

Witam. Przez około roku czasu zmagałam sie z nawracajaca grzybica pochwy. raz było dobrze, a raz nie. Jakis czas temu zaczelam odczuwac sporadyczne łaskotanie w pochwie/ przy wejsciu pochwy. To takie kilkusekundowe łaskotanie. Potem przechodzi. Dodatkowych objawow nie dostrzegam. Boje sie ze może byc to nawrot, albo co gorzej infekcja bezobjawowa.

Tak , przeważnie tak zaczyna się nawrót. Należy dokładnie przeleczyć oboje partnerów ogólnoustrojowo i zastosować szczególne środki higieny w domu , jak pranie w wysokiej temp ręczników , bielizny. oraz zastosować preparaty uodpornniające i zapobiegające nawrotom. Zapraszam