Nawracająca infekcja grzybicza pochwy oraz bóle podbrzusza, pleców i częste oddawanie moczu

Witam mieszkam w UK i od kilku miesięcy mam problem z nawracająca infekcją grzybiczną pochwy. Mam bóle podbrzusza, pleców i często siusiam. Brałam fluconazale( tutejsze leki). Bez zmian a ból ten sam chociaż zmienia się jego umiejscowienie raz niżej, raz wyżej. Już jestem wykończona ciągłym bólem. Wspomnę, że od stycznia tego roku mam założoną wkładkę domaciczną, choć lekarze twierdzą, że to nie ma nic wspólnego z infekcją. Czemu leki i kremy nie działają na infekcję.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, nawracające infekcje grzybicze pochwy są niestety częstym powikłaniem grzybicy pochwy.Wskazane jest wykonanie badania mykologicznego i zastosowania leczenia celowanego przeciwko wykrytemu gatunkowi grzyba. Warto rozważyć także przyjmowanie preparatów typu Lactovaginal, aby odbudować naturalną florę bakteryjną pochwy. Proszę zgłosić się do ginekologa. Pozdrawiam.