Nawracająca przepuklina po operacji

witam mam pyt na wiosne mialam operowana przepukline oraz uszkodzone nerwy w kregoslupie przez prof.radka w lodzi ostatnio zaczelam miec bole w miejscu gdzie byla przepuklina ,czy ona moze nawracac,dodam ze przepuklina byla ledzwiowa,pozdrawiam

Witam,

O jakim charakterze są to bóle? Stałe, promieniujące? Kiedy się pojawiają? Być może w miejscu operowanych tkanek pojawiły się zrosty. Czy towarzyszą Pani objawy neurologiczne np. drętwienia palców stóp/stopy? Proponuję udać się do fizjoterapeuty w Pani rodzinnym mieście, który przeprowadzi badanie i wywiad, a tym samym będzie mógł Pani pomóc.