Nawracająca rwa kulszowa a wynik badania MR

witam mam 33 lata i od ponad pół roku zmagam się z nawracającą rwą kulszową bul czasami jest nie do opisania zostałam poddana badaniu MR. w badaniu MR stwierdza się dehydratacja krążków międzykręgowych l4-l5 i l5-s1na poziomie l4-l5 dyskretna okrężna wypuklina krążka międzykręgowego spłaszczająca worek oponowy i spłycająca symetrycznie otwory boczne.na poziomie l5-s1 pęknięty pierścień włóknisty w prawym otworze bocznym z prawoboczną wypukliną krążka międzykręgowego spłycającą prawy otwór boczny

Opisane przezPAnia zmiany - moga miec wpływ na odczuwane przez Pania dolegliwosci bólowe. A ponadto charakter pracy, pozycje wymuszone, przeciązanie garnituru mięsniowe, ergonomia miejsca pracy itp.
W celu ustalenia szczegółów postepowania (raczej fizykoterapii, oraz okreslania Pani potrzeb_ sugerowałbym wizyte u ortopedy / neurologa / neurochirurga
Dużo zdrowia

Witam,

Pisanie czegokolwiek bez analizy obrazów z badania i dokładnego zbadania stanu neurologicznego mija się z celem. Prosze o kontakt : bajko1@wp.pl