Nawracająca wysypka na palcach u dłoni

Witam, Od jakiegoś czasu nawraca mi dziwna wysypka na palcach u dłoni. Skóra w tym miejscu robi się czerwona i twarda (jak odcisk) po czym środek robi się biały pęka i skóra w tym miejscu zaczyna schodzić.

Witam!
Trudno ocenić problem bez obejrzenia Pani osobiście. Proponuję udać się do dermatologa, jeśli chce Pani "na NFZ" to potrzebne jest skierowanie od lekarza rodzinnego. W międzyczasie proponuję robić zdjęcia zmian i pokazać je na wizycie.