Nawracająca zmiana na wardze sromowej - jak ją skutecznie wyleczyć?

Mam na imię Kasia, mam 24 lata. Mam problem w postaci takiej, że byłam w ciąży 2 lata temu, poroniłam. W wyniku tego miałam zabieg tzw. łyżeczkowanie, dostałam zastrzyk w okolicy warg sromowych i teraz w miejscu gdzie dostałam ten zastrzyk pojawia się ropny pęcherz, który po jakimś czasie pęka i wylewa się ropa wraz z krwią. Znika na jakiś czas, ale pojawia się ponownie. Co to może być? Bardzo proszę o pomoc.

Witam serdecznie.

Przyczyną dolegliwości może być nawracające zakażenie lub upośledzenie działania gruczołów znajdujących się w tej okolicy. Może w ich obrębie zbierać się nadmierna ilość płynu, która następnie wypływa na zewnątrz. Konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa, najlepiej gdy ponownie pojawi się zmiana w obrębie warg sromowych.

Gdy oprócz opisywanych przez Panią zmian wystąpi pogorszenie samopoczucia, gorączka, dreszcze, zmiana będzie tkliwa i bolesna  proszę z wizytą nie zwlekać.

Pozdrawiam