Nawracające bóle brzucha po prawej stronie

Witam. Mam nawracajace bóle brzucha ktore lokalizuja się po prawej stronie brzucha na dole. Ból trwa krotko i jest lekki a następnie zamienia się w uczucie dyskomfortu i ciepla, często towarzyszy temu kłucie w odbycie oraz uczucie kluchy i suchosci w gardle. Miałam robione usg już dwa razy podczas takich dolegliwości i nic nie ma. Krew ok ob O 2 jednostki podwyższone mocz i kal ok

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego cieżko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich juz wykonanych badań bedzie mozna zalecić odpowiednie dalsze postepowanie.