Nawracające bóle kolan

Od dłuższego czasu męczy mnie nawracający ból kolan. Zaczęły się one jakoś w wieku 14/15 lat ale lekarze bez badań stwierdzili, że to przez rośnięcie. Ból lewego kolana pozostał i czasem pojawia się ból również w prawym kolanie -w wieku 20lat. Zauważyłam, że podczas ćwiczeń kiedy przestaję biec i zaczynam marsz ból pojawia się a podczas ponownego biegu znika. Niestety ból pojawia się również bez powodu w ciągu dnia. Typ bóu: kłujący i silny.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ortopedy oraz wykonać podstawowe badania oraz rezonans magnetyczny stawu kolanowego.