Nawracające bóle stawów i łokci oraz spuchnięte i czerwone palce

WITAM serdecznie od kilku miesiecy mam nawracajace bóle stawöw,łokci,mam spuchniëte i czerwone palce zdarza mi sie podwyzszona temperatura zle samopoczucie i bóle miësni.Mialam robione badania w kierunku ccp ,crp mam w normie ob 16,skojarzylam niedawno ze w tamtym roku we wrzesniu cos mnie ugryzlo w piers bylam u lekarza dostałam antybiotyk i jakby ustaly dolegliwości ale po pół roku wróciły bóle stawów i mięśni ale zaczęłam ćwiczyć więc nie skojarzylam objawów proszę o poradę

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wymagają dokładniejszej diagnostyki pod okiem specjalisty reumatologa.