Nawracające bóle w klatce piersiowej przypominające kłucie

Od prawie 1,5 godziny mam nawracające ból w klatce piersiowej przypominający kłucie-uczucie rozdzielania. Towarzyszy temu szybkie bicie serca na przemian z jego"zawieszanie się ". Godzinę temu wzięłam nospe, która nic nie pomogła. Co robić? Nadmieniam, że mam zdiagnozowany częstoskurcz praw oprzedsionkowy. Jestem również po chorobie nowotworowej (rąk płaskonabłonkowy migdałków prawego), ostatnia chemia była w lipcu. Monika, 31 lat

Małgorzata Panek

Proszę niezwłocznie udać się do lekarza lub na SOR .
Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym udać sie do lekarza, nie bagatelizować objaów, przy bólach w kaltce piersiowej No-Spa jest nieskuteczna, konieczne jest wykonanie badania ekg.
Pozdrawiam