Nawracające choroby pasożytnicze

Witam. Od dawna mam problem z nawracającymi pasożytami. A od bardzo dawna mecze się z gazami, zaparciami, białym językiem i ogólnymi problemami natury gastrycznej. Robilem posiew kału i wyszedł mi przerost candida albicans. Zdrowo sie odżywiam, nie jem na mieście, ze słodkich rzeczy łyżkę miodu raz na tydzien.Chcialbym sie zapytać, czy istnieje badanie, dzięki ktoremu mozna określić, co mi obniża odporność. Może siedzi w organizmie jakieś coś o czym nie wiem.Dzisiaj odebrałem wynik,znowu glizda.

Aleksander Ropielewski

Proponuje kontakt z lekarzem chorób zakaźnych. Najpewniej tendencja do zakażeń pasożytniczych wynika z braku zasad higieny, co do kórych nie a Pan świadomości konieczności ich przestrzegania lub bliskiego kontaktu z osobą lub zwierzęciem zarażonym pasożytami. Kandydozę przewodu pokarmowego należy leczyć.