Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 6 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nawracające grzybice pochwy i posiew

Witam! Od wielu lat zmagam się z nawracającą grzybicą pochwy, przynajmniej na to byłam leczona, zalecono mi wyk posiew z pochwy na grzyby i bakterie. Wynik posiewu wyhodowano Lactobacillius sp. - b. liczne, grzyby- wynik ujemny, pałeczki kwa. mlek. b. liczne, leukocyty (-), w uwagach cytoliza Doederleina- lekarz mówi, że wszystko jest ok, więc skąd ten dyskomfort, który ciągle odczuwam, głównie jest to pieczenie? Nie mogę normalnie funkcjonować, gdyż ciągle mnie piecze i swędzi, proszę o pomoc.
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Kiedy duża wada wzroku jest wskazaniem do cesarskiego cięcia?

Jednym ze wskazań do wykonania cesarskiego cięcia jest duża wada wzroku u kobiety. Jak poważna musi to być wada? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o wskazaniach do CC.

Proszę wykonać diagnostykę w kierunku: chlamydia mykoplasma ureaplasma

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu najczęstszych chorób ginekologicznych.
0

Wynik posiewu jest prawidłowy. Przyczyną uporczywego świądu i pieczenia może być alergia na środki czystości. Warto więc wypróbować preparaty hypoalergiczne zarówno stosowane do higieny intymnej , ale również do prania bielizny.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy