Nawracające grzybice pochwy u 22-latki

Witam, mam problem nawracającej się grzybicy pochwy męczę się z nią od października tamtego roku, na chwile obecną lekarz stwierdził że jej już nie mam, miałam wykonywane wymazy, nic z nich nie wyszło, w każdym razie nadal mam te wypustki w pochwie mniejsze niż przedtem ale są, poza tym żadnych innych objawów. Czy tak już będzie że one będą występować cały czas, czy jestem w stanie całkowicie się ich pozbyć? Nie wiem czy teraz kiedy one tak zwyczajnie występują nadal mogę zarazić partnera?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.