Kobieta , 32 lata Moja córka ma rok i cały cas jest chora albo zapalenie płuc albo ostrzela a teras ma zapalenie jamy ustnej i peknietą błone benbenkową gdysz miala ostre zapalenie ucha śrotkowego i lekarz to przeoczył miala robione wynikikrwi OB 19 norma 12 rozmaz krwi obwodowy NEUTROPHIL21 ,EOSINOPHIL6,BASOPHIL2,MONOCYTY1,LYMPHOCYTY 70..BIOCHEMIA kreatinina 10,25,aspat37,95 od 3 tygodni jest na antybiotykach lekarz twierdzi że może mieć brak odporności prosze o rade
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Lek. Aleksander Ropielewski 79
Lek. Aleksander Ropielewski Stażysta/Rezydent, Kraków
Edytuj odpowiedź

Istotnie warto skontaktować się z immunologiem klinicznym, ponieważ taka ilość dość ciężkich zakażeń w tak młodym wieku nie jest normą. Trudno jednak jest wyrokować bez pogłębienia diagnostyki.

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Zapalenie płuc – Zapalenie płuc to stan zapalny miąższu płucnego, w czasie którego dochodzi do charakterystycznego wysięku. Konsekwencją zapalenia płuc jest zmniejszenie powierzchni płuc, duszność, przyspieszony oddech, czasem sinica. Zapelenie płuc często jest powikłaniem Rozmaz krwi obwodowejRozmaz krwi obwodowej to podstawowe badanie, które może dostarczyć lekarzowi informacji o stanie ogólnym pacjenta. Analiza ta polega na ocenie procentowego składu krwi. Dlatego jest to procedura medyczna często zalecana i szeroko dostępna – może ją zlecić lekarz pierwszego kontaktu.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: