Nawracające infekcje bakteryjne a odpowiednia terapia

Mam 24 lata i od 2 lat lecze się z infekcji podobno bakteryjnych. W wymazach nie wyszły grzyby ani bakterie, powtarzałam je 3 razy, wykonałam także posiew moczu i nic! Od kąd zaczęły się moje problemy dbam o higiene, nie uzywam płynów do kompieli bo one tez powoduja u mnie infekcje (zanim zaczeły sie te problemy to nie musialam na nic uwazac i nic mi sie nie dzialo). Jak mam powrocic do dawnej formy? czy juz zawsze bede musiala zazywac probiotyki i rezygnowac z basenów, kompieli w wannie itd?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, bez pełnej oceny stanu klinicznego i historii choroby nie mogę dokonać właściwej interpretacji Pani stanu. Jeśli jedyną skuteczną metodą jest unikanie wyżej wymienionych czynności warto się do tego stosować. Pozdrawiam.