Nawracające infekcje dróg moczowych u kobiety
Mam 27 lat i od pewnego czasu co chwilę łapię infekcje dróg moczowych, ciągle czuję zmęczenie oraz nawet przy małym wysiłku mam zadyszkę. Byłam u lekarza rodzinnego, zlecił podstawowe badania, z których wyszły bakterie w moczu i CRP 7,5. Wysłał mnie do ginekologa,cytologia prawidłowa, USG nic nie wykazało. O czym może to świadczyć?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Sugeruję wykonanie analizy i posiewu moczu. Objawy wydają się bowiem wskazywać na zakażenie dróg moczowych.