Nawracające infekcje dróg rodnych i wodniak jajowodu

Witam, bardzo proszę o poradę. Bylam juz czterokrotnie przyjmowana do szpitala do zabiegu laparoskopii ( podejrzenie wodniaka jajowodu o wym. 45mm na 35mm,niepłodność wtórna) i odsylana ciągle do domu z powodu ciągłych infekcji dróg rodnych. Jestesmy juz z mężem po 3 kuracjach antybiotykami. Za kazdym razem infekcje wracają i przez to zabieg jest przekładany. Bardzo martwię się tym " wodniakiem" Co to mogloby byc jak nie wodniak. Mam tez hiperprolaktynemie. Czy na to powinnam dostac leki?

Witam. Decyzję o leczeniu Pani, podejmuje ginekolog. Natomiast powinna się Pani z powodu nawracających infekcji dróg moczowych zgłosić się do urologa. Pozdrawiam.