Nawracające infekcje gardła, ból głowy, zmęczenie i suchość w ustach a refluks żołądka

Witam od 3 lat mam nawracające infekcje gardła. Objawy to bol Glowy ogolne rozbicie , zmęczenie , promieniujący bol do uszu , bol gardła suchość w gardle . Nigdy nie mam gorączki . Zawsze jednak dostaje antybiotyk . Lekarz rodzinny nie umie mi pomoc nie wie co to i od czego . Jestem zalamana . Bylam u 4 specjalistów laryngologów i uznali ze migdaly są ok nie trzeba ich usuwac . Od 2 lat mam refluks żołądka czy to moze byc od tego ? proszę o odpowiedz

Witam, nie jestem lekarzem, więc nie mogę postawic diagnozy, w moich odpowiedziach dla pacjentów był poruszany problem refluksu, dieta i zalecenia w tej jednostce chorobowej, proszę przeczytac i jeżeli ma Pani stwierdzoną chorobę refluksową zastosowac się do moich wskazówek i obserwowac czy podniesie to poprawę Pani zdrowia.