Nawracające infekcje grzybicze pochwy, układu moczowego po ciąży

Witam. Moje problemy zaczęły się kiedy zaszłam w ciążę (4 lata temu) i trwają do tej pory. Obecnie są to: nawracające infekcje grzybicze pochwy, układu moczowego (bakterie E. Coli), depresja, ból żołądka (szczególnie po ciężkostrawnym jedzeniu), osłabienie, mdłości, bardzo duże (!) problemy z pamięcią i koncentracją, wysławianiem się. Czuje wręcz jakbym się cofała w rozwoju. Miałam robione badania jednak nie wykazały niczego konkretnego. Od 4 lat jestem odsyłana od lekarza do lekarza:(

Witaj! Niestety na problemy psychiczne/emocjonalne (na tle somatycznie nic Ci nie pomogę) chciałbym Tobie poradzić udać się do coacha, terapeuty lub psychologa. Uważam, że potrzebne Tobie wsparcie ze strony takich specjalistów - nie jako osobie chorej lecz zdrowej. Tacy specjaliści powinni zmodyfikować Twoje nastawienie i przeformować system motywacyjny tak aby był odpowiedni do twojej sytuacji.

Jeśli jesteś odsyłana od lekarza do lekarza to oznacza, że nie mogą sobie z tym poradzić. Spróbuj u kogoś zupełnie innego. Postaw na jakość :)

Pozdrawiam serdecznie
http://blog.psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk

Dzień Dobry Pani,

Dobrze, że napisała Pani o swoich dolegliwościach, dzięki temu rozumiem, jakich trudności Pani doświadcza.

Z mojej strony, zaproponuję Pani coś poza standardowo..., podjęcie tzw. odkwaszenia organizmu (znajdzie Pani na temat odkwaszania info w Internecie i ewentualnie wybierze to, co sama Pani poczuje) bo domniemywam, że Pani organizm chyba tego oczekuje.

Życzę Pani tylko satysfakcjonującego zdrowia,
Irena Mielnik-Madej