Nawracające infekcje pochwy

Od roku czasu mam nawracające infekcje pochwy początkowo objawy wskazywały grzybice i na nią byłam leczona ale od 8 miesięcy w posiewach wychodzą bakterie e. Coli i e. Feacelis przyjęłam masę antybiotyków robionych i gotowych z antybiogramu włącznie z probiotykami i żaden nie działa bakterie dalej wracają powodując silny stan zapalny nawet przydatków. Ginekolog zaproponował autoszczepionkę i trochę się boję tego eksperymentu mam 27 lat ichciałabym zajśćw ciąże nie ma na to skutecznego lekarstwa

Szanowna Pani!

Wydaje m i się, że Pani ginekolog bardzo sensownie zaproponował Pani autoszczepionkę-skoro inne leczenie nie skutkuje, to jest najsensowniejsze rozwiązanie.
Szczególne, że jak Pani pisze ,chciałaby Pani zajść w ciążę.Każda infekcja w ciąży może być niebezpieczna, tym bardziej należy przed ciążą wyleczyć infekcję, o której wiemy.

Z poważaniem
katarzyna lewicka