Nawracające infekcje pochwy i zakażenie bakteryjne

Witam, od dłuższego czasu borykam się z nawracającymi infekcjami pochwy. Na początku były to infekcje grzybiczne, które przechodziły po globulkach. Niestety od kilku miesięcy mam zakażenie bakteryjne e.coli i Streptococcus agalactiae. Stosowałam globulki, cipropol i nadal nie czuje ulgi. Chwilę po odstawieniu leków objawy wracają. Mam dużo białej wydzieliny, bez nieprzyjemnego zapachu. Czasami odczuwam pieczenie przy łechtaczce. Badania nic nie wykazują. Używam provag żelu. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję wykonac posiew z antybiogramem i zastosowac leki celowane./