Nawracające infekcje przy diecie

Witam. W wieku 18 lat zaraziłam się chlamydią, dostałam antybiotyk i przy następnej cytologii i kolejnych było wszystko ok w międzyczasie urodziłam dziecko, ciążą przebiegała bez komplikacji z małą infekcją, która została wyleczona. Ostatnio od kiedy przeszłam na dietę ciągle łapię jakieś infekcje, czy przy spadku mojej odporności jaka jest przy diecie mogła ona znów powrócić? Do lekarza idę dopiero za dwa tygodnie. Słyszałm też o testach na Chlamydie.. z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

zmiana diety może powodowac spadek odporności. proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.