Nawracające krwotoki z nosa a przebyta sarkoidoza

Witam,dawno temu przebyłam sarkoidozę od kilku lat mam nawracające krwotoki z nosa,przyczyny laryngologiczne i choroby krwi oraz nadciśnieniowe zostały wykluczone czy przebyta a może nawracająca sarkoidoza może być tego przyczyną?,nadmienie iż od dłuższego czasu cierpię też na poważne zawroty głowy i zaburzenia równowagi

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Krwotoki nie są specyficznym objawem sarkoidozy. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.