Nawracające, kujące bóle przy oddychaniu

Witam, od jakiegoś czasu mam kłujące przy oddychaniu bóle w klatce piersiowej po lewej stronie. Pierwszy pojawił się ok. 2 miesiące temu w okolicy 3-4 żebra z tyłu, bardzo mocny, trwał przez kilka godzin, troszkę pomagało mocne wygięcie lewej ręki na plecy. Dzisiaj (5.7.15) znowu się pojawił ten sam ból ale trochę wyżej. Stało się to kiedy przykucałam. Gdy się chcę schylić ból się nasila i ciężko mi złapać oddech bo kłuje. Co może być tego przyczyną? Czy to mogą być bóle od kręgosłupa?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Być może są to zmiany kręgosłupa, ale bez badania nie można nic więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.