Nawracające pęknięcia na kącikach ust

Mam problem z nawracającymi pękającymi kącikami ust. Kilka razy mówiłam o tym lekarzom, badania krwi w normie, żelazo, próby wątrobowe, elektrolity w normie. Nie pomagają zalecenia: wit.B, maść witaminowa, clotrimazolum, pimafucort, maść Lips na zajady, maść propolisowa, Actisoftin. Nie robią się pęcherzyki ani nic innego, tylko bolesne pęknięcie skóry. Średnio co dwa, trzy tygodnie problem powraca. Co jeszcze mogę zrobić by problem nie wracał?

Czy na języku i podniebieniu są jakieś afty, biały nalot, ranki itp. - jeśli tak może to być kandydoza. Trzeba ją zaleczyć lekami i stosować diete zapobiegającą nawrotom, bardzo zależy od sposobu odżywiania.
W wypadku dodatkowych pytań : info@swiatdietetyki.pl