Nawracające problemy skórne, po dwóch kuracjach Izotekiem

Nawracające problemy skórne, po dwóch kuracjach izotekiem( 5 lat i rok temu). Lekarz dermatolog wskazywał na możliwość hormonalnego podłoża problemów, jednak poziom wszystkich hormonów jest w normie, usg wykluczyło możliwość policystycznych jajników. Skóra cały czas się przetłuszcza, coraz więcej zmian skórnych ,głownie na czole. Brak reakcji na acne derm. Proszę o pomoc.

Witam prosze mi powiedzieć czy były robione również wymazy ,czy tylko poziom hormonów przebadany został, czy heliko test był wykonywany. Czy oprócz kuracji lekowej były wykonywane jakiekolwiek zabiegi medyczne?

Pozdrawiam