Nawracające ropnie w pachwinie a przeszczep szpiku

Witam Od 10lat mam nawracajace ropnie w pachwinie, byłam leczona różnymi sposobami tzn chirurgicznie, imunoligicznie, dermatologicznie i nawet miałam autoszczypionke nic nie pomogło, pogodzilam się już z tym ale od roku zachorowalam na białaczkę, obecnie czekam na przeszczep szpiku kostnego, dziś się dowiedziałam że do przeszczepu może nie dojść gdyż moje kochane nawracajace ropnie mogą mnie zabić podczas przeszczepu, jestem załamana mam dwoje dzieci dorosłą córkę i małego Synka 2latka.

Jakie jest pytanie!!! Jest Pani pod opieka wybitnych specjalistów i jestem pewien , że zrobią wszystko dla Pani dobra!!!!! zż