Nawracające stany depresyjne i problemy ze snem

Od roku zmagam się z nawracającymi stanami depresyjnymi. Przez ten czas nie miałem problemów ze snem aż do teraz. Od dwóch tygodni budzę się wcześniej niż zwykle, jakieś 2-3 godziny i potem nie mogę zasnąć. Czy tak już bedzie cały czas?

Witam,

nie, tak nie musi być cały czas. Ważne by podjął Pan leczenie u lekarza psychiatry i psychoterapię. Pomoże to Panu uzyskać trwalsze efekty w leczeniu i podniesie jakość życia.

Pozdrawia
Ewa Czernik

Witam,
nie wiem czy konsultował się Pan z lekarzem, w depresji jest to niezmiernie ważne. Zawsze tak na pewno nie będzie, jeśli będzie Pan leczył depresję, bo tutaj istnieje taka konieczność, nieleczona, może się komplikować, nawracać. Jeśli leczy się Pan zachęcam do kontaktu z lekarzem prowadzącym. Gdyby miał Pan jakieś dodatkowe pytania czy wątpliwości, zachęcam do indywidualnego kontaktu chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości. Pozdrawiam.