Nawracające torbiele jajników u 18-latki

Witam, mam problem ponad miałam rok temu usuniętą laparoskowo torbiel z lewego jajnika, potem już było dobrze. Jednak 3 tyg temu poszłam na kontrole do gin i podejżewali ciąże pozamaciczną, bo mam podwyższone hormony ale jednak po głębczych badaniach stwierdzili że to znowu torbirel ale krwotoczna i też na lewym jajniku, który juz ponoć nie funkcjonuje. Wypisali mnie do domu bez leków i czy to możliwe że poraz kolejny w tym smamym miejsu jest torbiel? Maleńka 18lat
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Niestety torbiele jajników bardzo często mają tendencję do nawrotów. Dalsze postępowanie uzależnione jest od wielkości zmiany, obecności zaburzeń hormonalnych oraz stanu czynnościowego lewego jajnika.