Nawracające upławy i bóle podbrzusza

Witam, Co jakiś czas mam nawracające upławy.(leczone z konsultacją u ginekologa, potem doraźnie)Dwa dni temu w nocy pojawił się niespodziewany ból podbrzusza, okolice lewego jajnika. Od tej pory w ciągu dnia czuję dziwny ucisk/dyskomfort w tych okolicach. Czasem pojawia się też stan podgorączkowy.Dodam , że podczas stosunku(a właściwie na początku) odczuwam ból. Niedługo mam umówioną wizytę u ginekologa, jednak chciałabym już teraz prosić o poradę. Dziękuję

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości mogą być wynikiem stanu zapalnego jak i innych patologii narządu rodnego. W celu postawienia konkretnej diagnozy konieczna jest konsultacja ginekologiczna oraz wykonanie badań (np. USG narządu rodnego).