Nawracające wylewy do oczu

Witam! Panie doktorze! Pytam w imieniu mojej cierpiącej żony. Od ok.5 lat żona ma ustawiczne wylewy do oczu. Badania kulistyczne nie wykryły zmian w oczach. Jedna z diagnoz była - zapalenie nadtwardówki. Mimo stosowania zapisanych kropli wylewy naprzemiennie pokazują sie w odstępie ok20 dni. Ona nie ma poważnych chorób ale od 10 lat ma łuszczycę a od młodości - bielactwo. Czy te schorzenia skóry mogą być powodem tej choroby oczu? Czy to będzie się powtarzać do końca życia?. Wiek 66 lat.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez zbadania oraz oceny wszystkich wyników badań dodatkowych nie jest możliwe określenie przyczyny nieprawidłowości. Żona powinna postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.