Nawracające zaczerwienienie wokół ust

jakie badania przeprowadzić, by zdiagnozowac nawracające w okresie zimowym, silne zaczerwienienie wokół ust. Nie sa to spierzchniete wargi od mrozu (pojawia sie kiedy mrozu nie ma), ale czerwona i sucha obwolutka wokół warg sięgająca nawet do 5 milimentrów poza obrys ust. Dziewczynka lat 9.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu będzie można określić konieczność konsultacji specjalistycznych.