Nawracające zapalenia pęcherza po współżyciu

Witam.Miałam często nawracające zapalenia pęcherza po współżyciu, minęło na 3 miesiące po zastosowaniu Monuralu i Metronidazolu(dopochwowo) teraz infekcja wróciła. Zrobiłam posiew moczu, ginekolog przepisał mi Zinnat oraz Gynalgin, ponieważ miałam upławy oraz Gynofemidazol (profilaktycznie).Czy konieczne jest stosowanie leku przecigrzybiczego?Lekarz zalecił rano aplikować jeden lek a wieczorem drugi.Czy zaraz po zakończeniu leczenia powinnam zacząć brać pałeczki kwasu mlekowego?

Piotr Pilarski

Jeśli ma Pani nawracające infekcje należy użyć wielu antybiotyków stąd tyle lekarz przepisał i sugeruję postępować zgodnie z jego zaleceniami. Po zakończeniu antybiotykoterapii może Pani stosować pałeczki kwasu mlekowego.

Pozdrawiam.