Nawracające zapalenie pęcherza i infekcje pochwy

Od 3 lat mam nawracające zapalenie pęch. i inf. pochwy. W bad. wyszła raz E.coli w pochwie i raz drożdże w moczu, krew w moczu. Od 2 lat jestem leczona na grzybicę pok. (Flukonazol 500 1xdz, Nystatyna 400gx2xdz) Furagina gdy inf pęch. ale leczenie to przynosi tylko ulgę na kilka godz po połknięciu tabletki. Ostatnio doszło ciągłe parcie na odbyt (bez biegunek) ale mam ciągłe brudzenie z odbytu i wyczuwam guzek w okolicy mdz odbytem a pochwą. Czy to może być ciągłe nadkażanie? Co dalej robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wskazują na występowanie nieprawidłowości w obrębie dystalnego odcinka przewodu pokarmowego. Powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty proktologa lub chirurga, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym. Powinna Pani również stosować się do wszelkich zaleceń specjalisty ginekologa.