Nawracające zapalenie ucha

W styczniu pojawił się u mnie ból ucha (tak jakby mnie przewiało). Powtórzył się on w kwietniu, lek. rodzinny stwierdził zap. ucha zew. i przepisał Dicortineff. Po 2 tyg. miałem wizytę u laryng., który stwierdził, że nie ma już stanu zapalnego i usunął również korek woskowinowy. Po 2 dniach od wizyty u laryng. ucho znowu zaczęło boleć. Lek. rodzinny przepisał Ramoclav, który aktualnie zażywam. Dodam, że mam widocznie napięty mięsień m-o-s. Czy może to mieć coś wspólnego z nawracającym zap. ucha?

Słuchaj się laryngologa, nie bierz trucizn od LR skoro larynglog nie rozpoznał zapalenia ucha Lekarze rodzinni nie znaja się na schorzeniach uiszu, blefują robiąc Wam krzywdę. Zbadaj ten kręcz karku!