Nawracające zapalenie jamy ustnej

witam. Od roku męczy mnie nawracane zapalenie jamy ustnej. Dodam że dbam o higienę jamy ustnej i swoje uzębienie. Objawia się to puchnięciem wargi zaczynającym się przy samym korzeniu zęba i po kilku dniach schodzi w duł na samą wargę.Do tego dochodzi zaczerwienienie całych dziąseł, które są gorące i bolą.Na błonie śluzowaj policzków pojawiają się zaczerwienione ogniska zapalne (nie wypukłe) ,które z każdym dniem się powiększają.Po przejechaniu językiem policzków wydają się być chropowate. co to

Witam, powinna Pani zgłosić się do gabinetu, lekarz zbada i w razie potrzeby zleci odpowiednie leki lub dodatkowe badania. Proszę nie zadręczać się dłużej. Życzę powodzenia, pozdrawiam