Nawracający ból brzucha u 5-latki - co może być przyczyną?

Mam córkę która ma 5lat chodzi do przedsziola wszystko jest w porządku. Tylko nie pokoju mnie to gdy ona skarzy się co jakiś czas na ból brzucha czasem jest go rano boli ja bardzo mocno brzuch i nawet to się zdąża się popołudniu i wieczorem nie wiem co mam zrobić w tym momencie. Bardzo proszę o pomoc z góry dziekuje

Szanowna Pani, proszę udać się z córką do pediatry, ciężko mi Pani pomóc z poziomu portalu. Serdecznie pozdrawiam