Nawracający ból części grzbietowej śródstopia

Witam serdecznie, od kilku lat cierpię na nawracający ból części grzbietowej śródstopia. Ból i opuchnięcie nie dyskfalifikuje chodzenia ale są naprawdę uciążliwe bo potrafi trwać kilka miesięcy... Kiedy przychodzi termin wizytunu ortopedy, zmiany już nie ma... Co mogę z tym zrobić... Nie jest to ganglion. Ból i tkliwość (bolesność) umiejscawia się zawsze na części grzbietowej, ok 3 cm poniżej stawu skokowego... Co mogę zrobić albo jak się mogę zachować w takiej sytuacji?

Aleksander Ropielewski

Nie potrafię bez badania udzielić jednoznacznej odpowiedzi i jedyne co mogę doradzić to kontakt z ortopeda w momencie nasilenia zmian.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza reumatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.