Nawracający guz przy wejściu do pochwy

mam guza przy wejściu do pochwy ,pojawił się wczoraj i straszie boli. ok 2 miesiecy temu było to samo ale tak nie bolało i sam zniknał. czy to rak?

Elżbieta Rhone

Witam!
Z objawów jakie Pani podaje można wnioskować, że jest to ropień gruczołu Bartholina, nie jest to nic groźnego ,ale może powodować dyskomfort. Jednak aby upewnić się powinna Pani koniecznie udać się do lekarza, który zbierze dokładny i wywiad i zbada Panią.