Nawracający guzek na nadgarstku

Witam mam guzek na prawej rece na nadgarsku, normalnie go nie widac, gdy zginam reke wtedy jest widoczny. nie boli mnie to, i jest okres kiedy jest pewien czas a pozniej znika i znowu sie pojawia co to moze byc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by bez oceny zmiany postawić jakiekolwiek rozpoznanie. Sugeruję zatem, by jak tylko zmiana się pojawi, udała się Pani na konsultację do lekarza POZ.