Nawracający i dokuczliwy ból kolana

witam, od ponad 2 tygodni zmagam się z bólem kolana. Kolano mnie nigdy nie bolało. Najpierw czuje ze coś w nim boli ze muszę z niego "strzelić". "strzelenie" Jest bardzo głośne. Po czym następuje chwilowa ulga. A potem ból. Jakby kość ocierała o kość, nawet w stanie spoczynku coś dalej boli. Ból utrzymuje się nawet do kilku godzin po czym nagle ustępuje jak gdyby nigdy nic. N\ie wiadomo kiedy się pojawi. Staram się rozciągać mięśnie dwugłowy i czterogłowy ale to na nic. Co to może być?

Szanowana Pani, jedyna zgodna z prawdą odpowiedź brzmi "nie wiem". Aby można było się chociażby zbliżyć do diagnozy - powinien Panią zbadań dośiwadczony ortopeda i on zadecyduje czy i ewentualnie jakie badania dodatkowe są niezbędne w celu postawienia prawidłowej diagnozy w Pani przypadku. Jednocześnie określi jakie leczenie powinno być wdrożone w Pani przypadku. Biorąc pod uwagę Pani wiek - jest Pani osoba młodą, raczej nie bagatelizowałbym tych objawów. Pozdrawiam i życzę szybiego powrotu do pełni zdrowia.