Nawracający ropień na skórze w miejscu szczepienia

Dzień dobry. Szukam odpowiedzi na dolegliwoś u mojej 22 letniej córki, otórz w miejsu szczepionki ma nawracający ropień, boli ją cała ręka a w tym miejscu czuje zimno. Czy to coś poważnego? Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z córką do lekarza. Co to była szczepionka? kiedy była podana? i wiele więcej należy uzyskać informacji aby móc coś powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza który zlecił szczepionkę. Po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie.