Nawrót bólu barku pomimo rehabilitacji

Od długiego czasu dokuczał mi nieznośny ból lewego barku, ciężko było mi podnieś rękę do góry , na USG okazało się że jest stan zapalny i zlecono rehabilitację która złagodziła bul ale ciągle po mimo przebytych 3 rehabilitacji powraca .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.