Nawrót depresji a leki na uspokojenie

od roku brałam pół tabletki setaloft 50mg,od miesiąca nie biorę już żadnych leków i dobrze się czułam,ale jednego dnia poczułam się gorzej było mi słabo,kołatanie serca,dreszcze i uczucie bezsensu życia,gorąco w żołądku,brak apetytu.Kupiłam sobie tabletki ziołowe uspokajające jest trochę lepiej.Nie wiem czy to nawrót depresji czy tylko przejściowe,nie chciałabym znowu brać leków ale nie wiem czy to mi przejdzie.

Dzień dobry,

Jeżeli powyższy stan będzie się utrzymywać, to proszę rozważyć osobistą konsultację u psychoterapeuty.

Szanowna Pani,

jeżeli odstawiła Pani leki zgodnie ze wskazaniami lekarza, wówczas należy zgłosić się do niego ponownie w momencie, jeżeli w.w zaburzenia zdrowotne nie ustąpią w przeciągu miesiąca. Jeżeli odstawiła je Pani samowolnie, wówczas mogą to być skutki gwałtownego odstawienia leku, nie zadziałały bądź też nie mają związku z odstawieniem leku (wówczas nie będą się powtarzać w przeciągu miesiąca).

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak