Nawrót depresji a odpowiednia terapia

mam depresje z którą walcze 7 lat.właściwie dotarło do mnie że to faktycznie depresja 3 lata temu gdy chciałam popełnic samobójstwo...biore leki ..seronil... jestem pod kontrolą psychiatry i psychologa ...już myślałam że wszysto idzie dobrą drogą ...że zaczynam zyć własnym życiem że pogodziłam się że nie ma mężą...jestem wdową ....jednak kilka dnie temu wszystko wróciło ...dzisiaj jest troche lepiej ale strasznie się boje co będzie dalej ...co mam robić ...chce żyć ...Dorota

Dzień dobry,

Skoro jest Pani w trakcie leczenia, to najlepiej rozmawiać o swoich wątpliwościach/pytaniach z psychologiem/lekarzem, którzy znają Panią osobiście.