Nawrót depresji i pobyt za granicą

dzień dobry. jestem depresantem od kilku lat wcześniej też miałem depresje i nastąpił zwrot i znowu cierpie. brak zdrowia przyczynił sie w dużym stopniu na powrót depresji . jestem za granicą i nie wiem czy ktoś mógł by mi pomóc. byłem tu już w psychiatryku ale po niemiecku nie nazwał bym tego leczeniem tylko zwierzęciem w klatce. chciałem sie zapić wiec mnie zamkneli. czy ktoś ze mna porozmawia po polsku ??? proszę o kilka chwil... zabijam wszysko w około sobą.

Dzień dobry,

Proszę szukać w Niemczech polskojęzycznych terapeutów/lekarza psychiatrę, bądź rozważyć leczenie na oddziale szpitalnym w Polsce.

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

Mogę z Toba porozmawiać i udzielić kilku wskazówek.

Pozdrawiam

Franciszek Bartkiewicz

Witam,

w leczeniu depresji zaleca się, by równolegle z przyjmowaniem leków (jeśli lekarz uznał, że jest to konieczne) osoba z tego rodzaju trudnościami korzystała także z psychoterapii. Współczesne badania wyraźnie wskazują, że połączenie tych dwóch form terapii daje zdecydowanie lepsze długoterminowe rezultaty niż samo stosowanie farmakologii. Jeśli jest Pan zagranicą, zachęcam do skorzystania z usług psychologa przez Internet (psychoterapii online).

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel
http://www.nietylkochwile.pl/pl/psycholog-online,3.html