Nawrót drżenia ręki po operacji

Dzień dobry, we wtotek minie miesiąc od mojej operacji ;”dysektomia szyjna z dostępu przedniego na poziomie c5/c6. Stabilizacja implantem Peek cage i płytką madagaskar. Tak jak pisałam we wtorek byłam operowana ,a w piatek dostałam wypis. Zgodnie z zaleceniami konierz tylko do przejazdu samochodem i wyjść. Po operacji stan oceniła bym na bardzo dobry , niestety po przeszło dwóch tygodniach powróciło dretwienie ręki i ból choć nie tak duzy jak przed operacją, doszlo do tego dretwienie nogi…po trzech tygodniach zeszło do minimum jednak doszedł ból łopatki i pieczenie...czy coś moglo pójść nie tak ? Kontrole mam 13 maja i lekarz powiedzial ze dopiero zadecyduje o mozliwosci rehabilitacji… nie wiem ile moge chodzic w ciagu dnia i co robić a czego nie jesli chodzi o odmowe obowiązki. Boje sie ze robie za mało a może za dużo….

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę skonsultować się z neurochirurgiem - najlepiej w tym samym szpitalu, w którym była Pani operowana. Pozdrawiam.