Nawrót hemoroidów 2 miesiące po operacji metodą Fergusona

Witam...jestem 2 miesiące po operacji hemoroidów metoda Fergusona....2 miesiące było super..a dziś wrażenie jakby coś mi w środku pękało...i hemoroidy są znowu...czy to możliwe,że one tak szybko nawracają?Czy poddać się ponownie operacji?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis objawów może wskazywać na nawrót hemoroidów. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.