Nawrót kaszlu i kataru po przyjmowaniu leku Singulair

Syn 5 letni bierze singulair 4 od dwoch tygodni i powrucil kaszel w noy jak i w dzien,oraz katar czy to normalne czy lepiej odstawic ten lek,z gory dziekuej i pozdrawiam

Milena Lubowicz

Możliwe, że katar i kaszel obecnie związane są z nową infekcją, a nie pierwotną przyczyną. Także proszę leku nie odstawiać samemu, tylko udać się do pediatry, który dziecko zbada i będzie w stanie ocenić jaka jest przyczyna obecnych objawów.
Pozdrawiam